Telefon: +420 775 066 065 | Email: vasek.stejskal72@seznam.cz

Testy Sportovního centra mládeže (SCM) Račice


Vybraná mládež, členové SCM, závodili v termínu 8. – 9. 5. 2021 v Račicích.

V klubu SK Žamberk jsou členy SCM Karolína Málková a Brutus Dvořák. Další tři naši sportovci zůstali těsně pod pomyslnou čarou – takže si členství v SCM nevybojovali, ale je to sport, a musí se snažit nominovat do SCM v letošním roce.

Karolíně a Brutovi, kteří se dostali do výběru SCM, byly oddílem zakoupeny špičkové závodní lodě od firem Nelo a Plastex.

V sobotu závodila děvčata. Naše Karolína Málková startující v juniorské kategorii, nikomu nedala šanci a s přehledem zvítězila ve všech třech jízdách. V neděli závodili chlapci: Brutus Dvořák ( kategorie dorost), který je v SCM prvním rokem, jezdil na hraně velkého a malého finále to znamená kolem 10 místa. 

Tyto testy prověřily, jak se dokázali jednotliví členové SCM připravovat za ztížených podmínek. Letos jsme po dlouhé době neodjeli na žádné soustředění od začátku přípravy ,to je října 2020. 

Celý podzim jsme se připravovali na domácí vodě buď individuálně nebo dvojicích. V zimě potom příprava probíhala venku formou běhu, běhu na běžkách, a domácího posilování, protože posilovny jsou neustále uzavřeny. Dnes už konečně můžeme trénovat společně i když zatím pouze opět jen na domácí vodě.

Prvních závody jsou plánované na začátek června. Doufáme, že i ostatní členové SK Žamberk předvedou, že od podzimu nezaháleli a nečekali na konec pandemie, ale  že mají natrénováno na letošní sezónu. 

Držte všem našim závodníkům palce.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hlavní sponzoři

Rubriky

Archivy